سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم

سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم (نام ژنریک: تادالافیل) یک داروی معروف برای درمان ناتوانی جنسی مردان است. دوز 20 میلی‌گرم یکی از دوزهای موجود برای استفاده از سیالیس است. سیالیس با ترکیبی به نام تادالافیل عمل می‌کند که به گروهی از داروها به نام مهارکننده‌های فسفودیستراز نوع 5 (PDE5) تعلق دارد.

با مصرف سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم ، عضلاتی که پیرامون عروق خونی قرار دارند، که شامل عضلات صاف عروق خونی در دیواره‌های عروقی است، وارد وضعیت آرامش می‌شوند. این اقدام باعث گسترش عروق خونی می‌شود و رشد خون را به طور طبیعی تسهیل می‌کند. این عملکرد باعث افزایش جریان خون به نواحی خاصی از بدن، به خصوص به عضو تناسلی مردان، می‌شود.

میتوان به جرات ادعا نمود که سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم بهترین و معروف ترین داروی جنسی و زناشویی در جهان است .

این دارو که هم بصورت آنی و هم بصورت دوره ای در درمان زودانزالی آقایان و هچنین برطرف نمودن مشکل نعوظ و شق پذیری استفاده میشود یکی از بهترین و موثرترین راهکارها برای درمان و برطرف کردن نعوظ و زودانزالی آقایان بشمار میرود .

سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم اصل اسپانیایی
سیالیس 20 میلیگرم اصل

درباره سیالیس اسپانیایی (Cialis Español) نیز باید توضیح داده شود که سیالیس یک نام تجاری برای تادالافیل است که توسط شرکت فارماسوتیکای آمریکایی Eli Lilly تولید و توزیع می‌شود.

نام “سیالیس اسپانیایی” نشان دهنده نسخه‌ای از سیالیس است که در اسپانیا تولید یا عرضه شده است.

با این حال، تفاوت دقیق بین سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم و سایر نسخه‌ های سیالیس میتواند شامل عوامل مختلفی مانند مواد مکمل، شرکت سازنده، داروسازی و ممکن است تفاوت‌ های فرمولاسیون داشته باشد.

سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم (cialis) با نام ژنریک تادالافیل دارویی است که جهت درمان مشکلات عملکرد جنسی آقایان (ناتوانی جنسی یا اختلالات نعوظ) مورد استفاده قرار می گیرد .

سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم  (تادالافیل) در کنار نوازش و تحریک جنسی سبب افزایش جریان خون به آلت تناسلی شده و در نتیجه باعث ایجاد و حفظ حالت نعوظ در آقایان می گردد .

یکی دیگر از موارد مصرف سیالیس (تادالافیل)، درمان علائم بزرگ شدن پروستات (هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات-BPH) است. این دارو به خوبی می تواند با شل کردن عضلات صاف پروستات و مثانه، علائم BPH را از بین ببرد.

آیا سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم بر روی تاخیر در انزال تاثیری دارد ؟

بله، سیالیس (تادالافیل) می‌تواند بر تاخیر در انزال تأثیر بگذارد. اصلی‌ترین استفاده از سیالیس برای درمان ناتوانی جنسی مردان است، اما برخی مردان همچنین از آن برای مشکلات دیگری مانند تاخیر در انزال یا انزال زودرس استفاده می‌کنند.

سیالیس از گروه داروهایی به نام مهارکننده‌های فسفودیستراز نوع 5 (PDE5) است که با کاهش فعالیت آنزیم PDE5، جریان خون به عضو تناسلی مردان را افزایش می‌دهد. این عملکرد می‌تواند بهبودی در عملکرد جنسی و کنترل بهتر تاخیر در انزال را به ارمغان بیاورد.

معمولاً سیالیس در دوزهای 5 و 10 و 20 میلی‌گرم موجود است، و بر اساس توصیه پزشکان بهترین دوز برای تاخیر در انزال و همچین درمان انزال زوررس ( زودانزالی ) دوز 20میلیگرم میباشد .

برای دیدن ویاگرا 4 عددی اورجینال اینجا کلیک کنید 

چرا سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم در درمان پروستات استفاده میشود و پزشکان این دارو را برای درمان استفاده میکنند ؟

استفاده از سیالیس (تادالافیل) در برخی موارد مرتبط با پروستات می‌تواند به دلایل زیر انجام شود:

1. التهاب پروستات: یکی از شرایط متداول در مردان مسن، التهاب پروستات یا بزرگ شدن پروستات است. این وضعیت می‌تواند منجر به علائمی مانند ادرار کردن ناقص، ضعف جریان ادرار، ادرار شبانه بیش از حد و تنگی ادراری شود. سیالیس می‌تواند با افزایش جریان خون به مناطق پروستات و بهبود عملکرد عضلات صاف پروستات، به کاهش علائم مرتبط با التهاب پروستات کمک کند.

2. درمان عوارض جراحی پروستات: در برخی موارد پس از جراحی پروستات، مانند رادیکال پروستاتکتومی (پروستاتکتومی کامل)، ممکن است عوارض جنسی مانند دیسفانکشن ارکتیل (ناتوانی جنسی) به وجود آید. استفاده از سیالیس می‌تواند در بهبود عملکرد جنسی بعد از جراحی پروستات کمک کند.

3. بررسی اثرات بالقوه سیالیس در درمان پروستات: برخی مطالعات به بررسی اثرات بالقوه سیالیس بر پروستات می‌پردازند. این مطالعات کاملا به تأیید نتایج بالینی واقعی رسیده است، اما بررسی تأثیر سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم بر عملکرد پروستات و علائم مرتبط با آن ادامه دارد.

در هر صورت، تصمیم در مورد استفاده از سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم برای درمان پروستات باید توسط پزشک شما گرفته شود. پزشک شما با توجه به وضعیت شما و علائم مرتبط با پروستات، تصمیم می‌گیرد که آیا سیالیس مناسب برای شما است و همچنین به شما راهنمایی میکند در مورد مزایا و محدودیت‌ ها و عوارض جانبی ممکن با استفاده از سیالیس در مورد پروستات. هر جند که خیلی از افراد ازین دارو برای جلوگیری از التهاب پروستاب استفاده میکنند و مشکلی ندارند.

شایع ترین نشانه های BPH عبارت اند از:

* تکرر و یا احتباس ادرار

* کاهش قطر و فشار جریان ادرار

* قطره قطره شدن انتهای ادرار

* جریان ضعیف ادرار

* نیاز به دفع فوری ادرار به خصوص در اواسط شب

این دارو در موارد ذکر شده دارای مجوز سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) می باشد.

سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم (تادالافیل) تاثیری در پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی ( مثل HIV، هپاتیت B، سوزاک و سفلیس) ندارد.

قرص سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم اورجینال محصول شرکت lilly
سیالیس اسپانیایی زرد

روش مصرف سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم

قبل از هر استفاده از سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم ، توصیه میشود بروشور راهنمایی داخل بسته‌ بندی محصول را با دقت مطالعه کنید.

این بروشور شامل اطلاعات مهمی است که به شما کمک میکند تا درباره‌ دارو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهتر است سیالیس (تادالافیل) را همراه با غذا یا با معده خالی میل کنید .

توصیه می‌شود سیالیس را بیش از یکبار در طول روز مصرف نکنید. رعایت دقیق دستورات مصرف دارو بسیار مهم است و مصرف بیش از حد ممکن است به عوارض جانبی منجر شود.

میزان مصرف سیالیس بستگی به وضعیت سلامت شخص، پاسخ به درمان و داروهای دیگری که ممکن است مصرف کنید دارد.

بنابراین، مهم است تمامی داروهای تجویز شده، مکمل‌ها و داروهای گیاهی که استفاده می‌کنید را به پزشک خود اعلام کنید.

این اطلاعات به پزشک کمک می‌کند تا مصرف شما را درست ارزیابی کند و داروهای مناسب را تجویز کند.

همچنین، باید توجه داشت که سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم علاوه بر اثر تاخیری و نعوظ، تأثیرات بسیار عالی و مطلوبی روی پروستات دارد. این دارو میتواند در بهبود و عملکرد بهتر پروستات نقش مهمی ایفا کند.

قرص سیالیس ( تادالافیل ) 20 میلی گرم یکی از بهترین داروهای نعوظ و تاخیری در دنیا

میتوان به جرات ادعا نمود که سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم بهترین و معروف ترین داروی جنسی و زناشویی در جهان است .

 برای درمان اختلالات نعوظ ، سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم به دو روش تجویز می شود:

در راستای درمان بیماری شما، پزشک با در نظر گرفتن شرایط فرد، بهترین روش درمان را تعیین خواهد کرد.

اگر پزشک این دارو را به شما تجویز کرده است، باید به دقت راهنمایی‌های پزشک را دنبال کنید زیرا درمان بیماری شما به میزان مصرف دارو و تطابق با تجویز پزشک بستگی دارد.

روش اول برای مصرف سیالیس (تادالافیل) این است که قبل از فعالیت جنسی، آن را حداقل 30 دقیقه قبل مصرف کنید. این دارو می‌تواند تا 36 ساعت یا بیشتر در بدن تأثیر خود را نشان دهد و توانایی جنسی شما را بهبود بخشد.

روش دوم برای درمان اختلالات نعوظ ، استفاده منظم از سیالیس (تادالافیل) است، به این معنی که آن را روزانه یک بار مصرف کنید. با این روش، شما می‌توانید در هر زمان که تمایل دارید، به برقراری رابطه جنسی بپردازید و به طور مستمر از اثرات مثبت این دارو بهره‌مند شوید.

در هر صورت، مهم است بدانید که اگر برای درمان پروستات و یا مرتبط با پروستات از سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم  استفاده میکنید همواره با پزشک خود در ارتباط باشید و همه‌ی تغییرات در درمان و مصرف داروها را با ایشان مطرح کنید. پزشک شما بهترین راهنما برای شما است و با توجه به وضعیت شما، می‌تواند توصیه‌های دقیق و مناسبی را ارائه کند.

با رعایت دستورات پزشک، شما می‌توانید استفاده بهینه از سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم (تادالافیل) را داشته باشید و بهترین نتایج را در بهبود و بهسازی جنسیت خود تجربه کنید.

قرص سیالیس اصل شرکت لی لی
قرص سیالیس اصل شرکت لیلی

اگر از سیالیس (تادالافیل) به منظور درمان BPH یا اختلالات نعوظ، بطور روزانه استفاده می کنید توصیه می شود محصول را بطور منظم و در ساعت خاصی از شبانه روز (برای جلوگیری از فراموش کردن مصرف دارو) استفاده کنید .

اگر با مصرف دارو، مشکل شما بهبود نیافت و یا علائم بیماری تغییری نکرد و یا وخیم تر شد، مسئله را به پزشک خود اطلاع دهید .

 

نحوه تشخیص سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم از مدلهای فیک و تقلبی

به علت محبوبیت و رضایتمندی بسیار بالا از سیالیس 4 عددی اسپانیایی ,نمونه های تقلبی و  فیک این محصول با قیمت های کم و ارزان توسط افراد سودجو به جای محصول اصلی عرضه می گردد.

شاید این داروها در ظاهر قیمت و کیفیت خوبی را به نشان دهند ، ولی با یک بررسی ساده از سایت‌های خارجی می‌توان متوجه شد که اکثر این داروها تقلبی و فیک هستند.

و متاسفانه محصولات تقلبی و فیک درجه چندم را به جای برندهای اصلی و اورجینال باقیمت نازل بفروش می‌رسانند که در عمل به علت مواد بی کیفیت هیچگونه تاثیری در روند بهبودی بیماران ندارد و با  عوارض جانبی زیادی که دارند موجبات بیماریهای بیشتر را در خریداران فراهم میکنند .

برای  تشخیص سیالیس اصل به موارد زیر توجه کنید

 1. بارکد اصالت کالا بر روی جعبه سیالیس 4 عددی اصل حک شده است
 2. بر روی جعبه ,خطوط برجسته بریل حک شده است که تفاوت سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم اصل از تقلبی را مشخص می کند.
 3. بر روی ورق دارو تاریخ انقضا و شماره سریال دارو به صورت کاملا واضح حک شده است.
 4. بر روی دو طرف قرص دوز و نام دارو با کیفیت قابل قبول درج شده است.
 5. دقت داشته باشید که تمام  عکسها و تصاویر از داروهای موجود در داروخانه جنسی دارو میباشد .
 6. برای دیدین ویدیو سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم و همچنین دریافت و مشاوره با همکاران ما در کانال تلگرام جنسیدارو ارتباط بگیرید .

چه کسانی نباید از داروهای جنسی با دوز بالا استفاده کنند ؟

استفاده از داروهای جنسی و نعوظ و تاخیری که با دوز بالایی ساخته شده اند ، طبیعتا برای همه افراد مناسب نیستند. البته که سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم جزو دارو های سنگین و دوز بالا محسوب نمیشود.

افراد زیر ممکن است نباید از داروهایی با دوز سنگین و بالا استفاده کنند:

1. افرادی که به داروهای گروه نیترات و نیتریت (مانند نیتروگلیسرین و دیلتیازم) و یا داروهای دیگری که بر روی عضلات عروقی تأثیر می‌گذارند، حساسیت دارند. استفاده از این داروها می‌تواند باعث افزایش ناگهانی فشار خون شود و عوارض جدی مانند ایجاد مشکلات قلبی-عروقی داشته باشد.

2. افرادی که از آمیل نیترات (مانند آمیل نیترات یا بوتیل نیترات) به عنوان مواد مخدر (مانند پاپر) استفاده می‌کنند.

3. افرادی که به تازگی از داروهایی مانند آلفا بلاکرها (برای درمان فشار خون بالا ) استفاده می‌کنند. استفاده همزمان از سیالیس با این داروها ممکن است باعث کاهش ناگهانی فشار خون شود و عوارضی مانند سرگیجه و احساس سریع از خم شدن (اورتواستاتیسم) را ایجاد کند.

4. افرادی که مشکلات قلبی-عروقی مهمی دارند، مانند درد قفسه سینه ناشی از انجام فعالیت جسمانی یا قبل از آن (آنژین صدری)، سکته قلبی در 6 ماه گذشته، آریتمی (ضربان قلب نامنظم) یا نارسایی قلبی. استفاده از سیالیس در این موارد باعث افزایش فعالیت قلبی می‌شود و ممکن است خطر جدی برای سلامتی فرد ایجاد شود.

5. افرادی که در گذشته حساسیت شدید یا عوارض جدی به سیالیس یا دیگر داروهای مشابه داشته‌اند.

مهم است که همواره با پزشک خود در مورد تاریخچه پزشکی و درمانی خود صحبت کنید و او را از همه داروهایی که ممکن است مصرف کنید مطلع سازید.

برای خرید امن و راحت اینجا کلیک کنید و سپس گزینه افزودن به سبد خربد و ادامه فرایند خرید را با وارد کردن آدرس و مشخصات را طی کنید و در سریعترین زمان ممکن این محصول را دریافت کنید.

برای سفارش این محصول به کانال تگرام جنسی دارو  مراجعه بفرمایید

کانال تلگرام جنسی دارو

1 دیدگاه برای سیالیس اسپانیایی 20 میلی گرم

 1. سید

  برای پروستات بمن اینو توصیه کرد دکتر ولی گرونه
  ایرانیاش هم که مفت نمیارزه
  جشنواره و تخفیف ندارید ؟

 2. jensidaro

  متاسفانه فعلا برنامه ای برای ایجاد تخفیف و جشنواره نداریم

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

440000 تومان
( 1 نظر )